lasertag zbran

Firemné/ súkromné lasertagové akcie

Tímbilding, firemný deň,  firemné hry, dni otvorených dverí, oslava, detská párty, stretávka, klubová akcia, zábava s kamarátmi, rozlúčka so slobodou, triedna akcia, propagačné akcie pre verejnosť … .

Lasertag je z každého uhla pohľadu hra vysoko univerzálna vďaka čomu je použiteľný takmer všade a pre akúkolvek príležitosť.

lasertag.sk je č.1

Chcem lasertag na svoju akciu

Celý proces  je jednoduchý a plynulý, všetko čo budete potrebovať Vám jasne vysvetlíme. Máme odskúšaných viacero scenárov pre rôzne typy podujatí, malými rodinnými oslavami počnúc až po veľké korporátne akcie s niekoľko 100 účastníkmi, či propagačné akcie s viec než 1000 účastníkmi.

0
Scenár akcie

Podľa toho akú akciu chystáte, predpokladaného počtu a zloženia účastníkov, miesta konania a ďalších doplňujúcich informácií spolu vyberieme to zloženie hier, ktoré si hráči najviac užijú. Všetky možnosti Vám veľmi jednoducho a jasne vysvetlíme. Viac …

0
Dohoda na podmienkach

Na čom sa dohodneme jasne zosumarizujeme a naceníme. Naše ceny sú jednoznačné a bez akýchkoľvek skrytých poplatkov či doplatkov. To isté sa týka aj doplnkových služieb (tie nie sú pre lasertagovú hru nutné, ale v prípade záujmu ich radi poskytneme). Viac …

0
Príprava akcie

V zmysle dohodnutých podmienok všetko vopred pripravíme. Na miesto konanie akcie prichádzame vždy s dostatočným predstihom. Na dohodnutý čas budete mať všetko nachystané pre hráčov.  Viac …

0
Realizácia

Hráčov na mieste hry privíta náš inštruktor, ktorý už koordinuje celý priebeh hry. Všetko potrebné hráčom jasne vysvetlí a predvedie, organizuje hru a stará sa o plynulý a príjemný priebeh akcie.

BIZNIS BALíK - all inclusive

499.- Eur

Špeciálny all inclusive Biznis balík ušitý najmä (ale nie len) pre korporátne eventy, firemné hry, dni otvorených dverí, teambuildingy … .

V balíku je všetko, čo pre super akciu budete potrebovať, žiadne prekvapenia ani doplatky (s výnimkou dopravných nákladov, lebo akcia môže byť kdekoľvek na Slovensku, v Čechách, … – kde si budete priať):

PÁRTY BALíK - all inclusive

299.- Eur

Špeciálny all inclusive Párty balík ušitý najmä (ale nie len) pre rodinné oslavy, detské párty, klubové akcie, akcie s kamarátmi/ spolužiakmi, kolegami … .

V balíku je všetko, čo pre super akciu budete potrebovať, žiadne prekvapenia ani doplatky (s výnimkou dopravných nákladov, lebo akcia môže byť kdekoľvek na Slovensku, v Čechách, … – kde si budete priať):

VÝLET BALíK - all inclusive

99.- Eur

Špeciálny all inclusive Výlet balík ušitý najmä (ale nie len) pre rodinné výlety, akcie s kamošmi/ kamoškami, výlety partnerov, akcie s kamarátmi/ spolužiakmi, kolegami … .

V balíku je všetko, čo pre super akciu budete potrebovať, žiadne prekvapenia ani doplatky (s výnimkou dopravných nákladov, lebo akcia môže byť kdekoľvek na Slovensku, v Čechách, … – kde si budete priať):

Chcem nezáväznú cenovú ponuku

Uzavretá akcia

Potrebujete viac/ menej zbraní, dlhší/ kratší čas hry/ čokoľvek iné? 

Kontaktujte nás, radi Vám pripravíme ponuku úplne na mieru. Pre jednoduchšie sformulovanie Vašich potrieb/ predstáv sme Vám pripravili kontaktný formulár.

Berte ho však iba ako pomôcku, vyplňte len čo viete a ako viete, prípadne vyznačte čo chcete, aby sme vymysleli/ navrhli my.

Ak formuláre nemáte radi:

 • tel.: +421 915 307 307
 • e-mail: info@lasertag.sk
Novinka - VR lasertag
NOVINKA: Lasertag vo virtuálnej realite. Viac …

Často kladené otázky

Od čoho je závislá cena za lasertagovú akciu?

Cena sa odvíja od dĺžky trvania akcie a počtu zbraní (nie počtu účastníkov).  Napríklad, ak budú hrať proti sebe vždy 2 tímy každý s maximálne 10 hráčmi, cena bude vypočítaná za 20 zbraní (hoci sa postupne môže pri hre vystriedať aj vyše 100 hráčov).

Aký je minimálny počet hráčov?

Ak hráč bude strieľať na terč, môže byť aj sám. Ak chce hrať s niekým, musia byť aspoň dvaja (protihráča vieme zabezpečiť aj my). Pri kalkulácii ceny za akciu je minimálny počet zbraní 4. Inými slovami, hrať môžu aj dvaja hráči, ale zaplatia za prenájom štyroch zbraní.

Poskytujete aj nejaké doplnkové služby?

Áno. Doplnkové služby nie sú pre lasertagovú hru nutné, ale môžu akciu ozvláštniť/ obohatiť. V prípade záujmu ich radi poskytneme. Najčastejšími doplnkovými službami sú:

 • hostesky/ promotéri,
 • dymovnice,
 • zapožičanie oblečenia pre hráčov (to sa netýka maskovacích viest, ktoré poskytujeme hráčom v rámci štandardnej ceny za lasertag)
 • ceny/ trofeje/ spomienkové predmety – najčastejšie tričká, šatky, šiltovky, … ,
 • fotografie/ video z akcie,
 • drobné občerstvenie,
 • doprava (najmä pri menších akciách).

Pri outdorových akciách to môže byť navyše:

 • opekačka
 • guláš.

Prostredníctvom našich partnerov vieme zabezpečiť aj ďalšie sprievodné atrakcie.

Aký je minimálny čas potrebný na lasertagovú akciu?

To samozrejme závisí od typu akcie, počtu účastníkov, … . Všeobecne však odporúčame ako minimum 2, alebo 3 hodiny. Ak na tom klient trvá, spravíme akciu aj 1-hodinovú, ale je to skutočne na hranici (treba si uvedomiť, že časť času zaberie inštruktáž, „vyzbrojenie“ hráčov, …).

Aký je maximálny počet hráčov?

Počet účastníkov akcie nie je obmedzený. Počet naraz hrajúcich hráčov je obmedzený počtom prenajatých zbraní. Najčastejšie sa počet prenajímaných zbraní pohybuje medzi 10 – 20 kusmi, robili sme však už akciu aj so 60 naraz hrajúcimi hráčmi.

Treba niečo doplácať za muníciu?

Nie. Dohodnutá cena za akciu je jednoznačná, konečná a bez akýchkoľvek skrytých poplatkov či doplatkov. Množstvo munície nie je obmedzené, hráči môžu hrať (a strieľať) koľko im čas a scenár hry dovolí 😊.

Nosím okuliare, nemôže mi svetlo zo zbrane poškodiť zrak?

Nie. Ako systém funguje, si môžete prečítať v záložke „Čo je lasertag?“. V každom prípade, v našich zbraniach používame infračervené svetlo – rovnako ako v diaľkovom ovládači k Vášmu televízoru, ktoré je pre zrak neškodné. Žiaden laser v systéme použitý nie je.

Zostanú po hre v priestore nejaké strely/ škvrny?

Nie. Ako systém funguje, si môžete prečítať v záložke „Čo je lasertag?“. Hráči sa strieľajú svetlom, takže po hre nezostanú žiadne strely, guličky ani farebné škvrny. Vďaka neškodnosti lasertagu sme opakovane mohli hrať aj na území, kde iné druhy športov nepripadali z titulu ochrany prírody a krajiny do úvahy.

Lasertag super zazitok

Viac o príprave lasertagovej akcie

Scenár lasertagovej akcie

Ak máte svoju predstavu o hre, je to jednoduché. Ak nie je to tiež jednoduché 😊. Všetko potrebné Vám totiž podrobne a jasne vysvetlíme a pomôžeme Vám vybrať optimálny scenár pre Vašu akciu.

Možností je naozaj veľa.

Z pohľadu typu hry základné možnosti sú:

 • Streľba na cieľ – hráči sa snažia zasiahnuť cieľ. Môžu strieľať iba tak, alebo môžu byť výsledky vyhodnocované/ bodované. Je možné rôzne nastaviť množstvo výstrelov, čas streľby, … .
 • Pištoľnícky súboj – obľúbený variant najmä v menších vnútorných priestoroch (baroch, reštauráciách, zasadačkách …). Scéna ako z westernu: hráči sa postavia chrbtom k sebe, na povel vykročia vpred a po dohodnutom počte krokov sa otočia a pália 😊
 • Hra v tímoch – tu je možností skutočne veľa. K dispozícii je množstvo hier od klasiky „eliminácia súpera“ po rôzne asymetrické scenáre (ostreľovač, VIP eskorta, obrana stanovišťa, … ). Nastavením parametrov hry vieme spraviť hry „rýchlejšími“, alebo ich naopak predĺžiť. Ak hráči hrajú viacero hier, scenáre počas podujatia väčšinou postupne obmieňame, aby hra stále gradovala. To už si však koordinuje priamo na mieste podľa situácie a priania hráčov náš inštruktor.
 • Hra proti nášmu tímu (zväčša spojená s plnením úloh). Veľmi osvedčený scenár najmä pri väčších akciách kde tímy putujú po rôznych stanovištiach, prípadne ak je potreba znížiť počet prenajímaných zbraní. Hráči môžu odohrať buď niektorý z klasických scenárov, alebo môžu plniť určité úlohy (zmapovať terén, získať indíciu/ trofej, …). Hru je tiež možné vyhodnotiť/ bodovať.

Z pohľadu organizácie najčastejšie scenáre bývajú:

 • Voľný priebeh – lasertag je pripravený na určitom mieste, hráči hrajú ako majú chuť, koľko majú chuť a čo chcú. Samozrejme dianie si koordinuje náš inštruktor. Ide v zásade o úplne voľnú zábavu.
 • Hra v tímoch – účastníci sa rozdelia do tímov a jednotlivé tímy hrajú proti sebe (prípadne proti nášmu tímu). Hrať sa môže buď podľa nejakého časového harmonogramu, hráči môžu „putovať“ po stanovištiach (ak je stanovísk viac a hráči ich postupne striedajú), je však možné hrať aj turnaj, alebo výkon hráčov rôzne merať či bodovať. Takisto čas strávený tímom pri lasertagu vieme riadiť tak, aby to zapadlo do celkového programu/ harmonogramu podujatia.

Na základe informácii o type akcie, počte a zložení účastníkov, mieste konania a ďalších doplňujúcich informácií spolu vyberieme to zloženie hier, ktoré si hráči najviac užijú a parametre nastavíme tak, aby sa Vám to vošlo do rozpočtu. Všetky možnosti, ich výhody aj limity Vám veľmi jednoducho a jasne vysvetlíme. To že veľa vecí vopred neviete, alebo ich iba predpokladáte vôbec nevadí, je to bežné, rátame s tým a zoberieme to do úvahy, navyše môžeme pomôcť skúsenosťami z predošlých akcií (ktorých máme za sebou naozaj hodne).

lasertag.sk je č.1

Dohoda na podmienkach akcie

Na čom sa dohodneme jasne zosumarizujeme a naceníme. Naše ceny sú jednoznačné a bez akýchkoľvek skrytých poplatkov či doplatkov. To isté sa týka aj doplnkových služieb (tie nie sú pre lasertagovú hru nutné, ale v prípade záujmu ich radi poskytneme (hostesky/ promotéri, rekvizity (dymovnice, oblečenie …), ceny/ spomienkové predmety (tričká, šatky, šiltovky, … ), fotografie/ video z akcie, opekačka/ guláš/ občerstvenie, doprava, … .

lasertag.sk je č.1

Príprava lasertagovej akcie

V zmysle dohodnutých podmienok všetko vopred pripravíme. Na miesto konanie akcie prichádzame vždy s dostatočným predstihom, aby sme zmapovali hraciu plochu a hlavné herné body na nej, pripravili všetko vybavenie na hru. V prípade zložitejších akcií zvykneme hraciu plochu navštíviť a obhliadnuť už v predstihu. Na dohodnutý čas budete mať všetko nachystané pre hráčov. Celú prípravu si koordinuje náš event manažér.