lasertag.sk je č.1

Verejné/ otvorené lasertagové akcie​

Cieľom otvorených podujatí je oboznámiť širokú verejnosť s lasertagom a dať prípežitosť si ho zahrať. Vo všeobecnosti sa verejnej akcie môže zúčastniť ktokoľvek, nie sú potrebné žiadne zvláštne vedomosti či zručnosti. Z účasti netreba mať žiadnu obavu. Všetko potrebné Vám vysvetllia a predvedú naši inštruktori. Ak to pre niektorú akciu neplatí (je pre pokročilejších hráčov) – je to pri nej vyslovene uvedené.

0
Organizovanie verejných akcií

Termíny otvorených podujatí ako aj podmienky účasti budeme postupne uvádzať na tejto stránke. Termín a miesto konania  budúcich otvorených akcií môžete ovplyvniť, resp. otvorená akcia môže byť zorganizovaná aj na Váš podnet.

Otvorené akcie organizujeme na celom území SR, občas aj v zahraničí.

 

0
Vyberte si z kalendára akcií

Pozrite si aktuálny kalendár akcií, vyberte si akciu ktorá Vám vyhovuje a na príslušnú akciu sa prihláste. Na otvorené podujatie je treba sa prihlásiť, my Vám prihlášku potvrdíme a pošleme podrobnejšie inštrukcie o mieste, čase a priebehu podujatia ako aj  podmienkach  účasti. Odporúčame prečítať si informácie o vybranej akcii aj podmienky účasti na nej.

V prípade akýchkoľvek otázok/ nápadov/ pripomienok nás neváhajte kontaktovať.

0
Kalendár akcií

Všetky aktuálne akcie pre verejnosť si môžete pozrieť a rovno aj zarezervovať svoju účasť v našom rezervačnom systéme.

Určite čoskoro pripravíme ďalšiu, ak nechcete aby ste ju zmeškali zaregistrujte sa.

0
Registrácia

Ak ste v kalendári verejných lasertagových akcii nenašli žiadnu ktorá by Vám vyhovovala (vlastne aj ak ste našli), registrujte sa.

Ak sa zaregistrujete:

  • budeme Vás informovať o verejných akciách,
  • Vaše preferencie pomôžu pri výbere a organizovaní nasledujúcich verejných akcií (výber miesta, …).

Často kladené otázky

Zostanú po hre v priestore nejaké strely/ škvrny?

Nie. Ako systém funguje, si môžete prečítať v záložke „Čo je lasertag?“. Hráči sa strieľajú svetlom, takže po hre nezostanú žiadne strely, guličky ani farebné škvrny. Vďaka neškodnosti lasertagu sme opakovane mohli hrať aj na území, kde iné druhy športov nepripadali z titulu ochrany prírody a krajiny do úvahy.

Nosím okuliare, nemôže mi svetlo zo zbrane poškodiť zrak?

Nie. Ako systém funguje, si môžete prečítať v záložke „Čo je lasertag?“. V každom prípade, v našich zbraniach používame infračervené svetlo – rovnako ako v diaľkovom ovládači k Vášmu televízoru, ktoré je pre zrak neškodné. Žiaden laser v systéme použitý nie je.